Kuro pristatymas

Skubus benzino ir dyzelinio kuro pristatymas Klaipėdoje. Skambinkite bet kuriuo paros metu, dirbame be poilsio dienų.

Skubėdami kartais pamirštame pačius paprasčiausius dalykus. Mes tai puikiai suprantame ir todėl esame pasiruošę atvežti benzino ar dyzelino jūsų automobiliui, kad toliau galėtumėte tęsti kelionę.

Atsiskaityti galite grynais arba banko kortele vietoje. Vairuotojas turi mobilų mokėjimo kortelių skaitytuvą – POS terminalą.

Kuro pristatymo paslauga taip pat teikiama šiuose miestuose ir aplinkiniuose rajonuose:

Palanga, Nida, Šventoji, Kretinga, Gargždai, A1 magistralė Klaipėda-Vilnius.

Kuro pristatymas, kai to labiausiai reikia

Netikėtai pritrūko kuro? Mūsų komanda puikiai supranta, kokiu intensyviu tempu tenka gyventi ir kad dėl nuolatinio skubėjimo kartais pamirštami net ir patys paprasčiausi dalykai. Tačiau atsidūrus tokioje situacijoje jau nėra reikalo galvoti, kaip tai galėjo nutikti – pats laikas galvoti, kaip tai kuo greičiau išspręsti. O tam mes ir dirbame – kad padėtume Jums rasti sprendimus visose kebliose situacijose. Mūsų siūlomas kuro pristatymas kelyje – tai pagalba tada, kai jos labiausiai reikia. Pagalba kelyje teikiame visą parą, dirbame visą savaitę, todėl nėra nepalankaus ar netinkamo laiko kreiptis mus. Reikiamos rūšies kurą (dyzeliną arba benziną) pristatome visame Klaipėdos mieste ir rajone, todėl operatyvios ir efektyvios pagalbos į mus galite kreiptis kad ir kur būtumėte, kad ir kuriuo paros metu jos prireikė.